Nr katalogowy: 49

Jan CYBIS (1897-1972)

Nr katalogowy: 49

Stary Sącz XXXV, 1957

akwarela, gwasz, papier; 37,8 x 56,2 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Jan Cybis Stary Sącz 57 r. (ołówkiem);
estymacja: 9 000 - 11 000 zł
Cena oferowana 8 000 zł