Nr katalogowy: 48

Henryk PILLATI (1832-1894) - przypisywany

Nr katalogowy: 48

Śmierć Władysława Łokietka

olej, płótno; 39,5 x 55,5 cm.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł