Nr katalogowy: 37

Jan CIĄGLIŃSKI (1858-1913)

Nr katalogowy: 37

Chłopczyk z pieskiem - Przyjaciele, 1888

olej, płótno dublowane (wosk); 68 x 52 cm;
dedykacja wraz z sygnaturą i datą l. g.: Kochanej Bratowej / JCiągliński / 1888 r.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł