Nr katalogowy: 31

Roman Jarosław HEGER (1909-1993)

Nr katalogowy: 31

Akt kobiecy leżący

olej, płótno; 89 x 117 cm;
na odwrocie, na płótnie napis oraz kartka papieru z potwierdzeniem autentyczności
estymacja: 9 000 - 12 000 zł