Nr katalogowy: 30

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 30

Satyr, 1927

olej, tektura; 68 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil Hofmann / 1927;
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Cena sprzedaży 27 000 zł