Nr katalogowy: 20

Jerzy KOSSAK (1886-1955) - pracownia

Nr katalogowy: 20

Wesele krakowskie, 1950

olej, płótno; 51 x 70 cm;
napis i dat. l. d.: Jerzy Kossak / 1950;
estymacja: 10 000 - 12 000 zł