Nr katalogowy: 19

Michał BYLINA (1904-1982)

Nr katalogowy: 19

Bitwa pod Brodami i Beresteczkiem 29 lipca - 3 sierpnia 1920 roku, 1934

olej, płótno; 85,5 x 120,5 cm;
sygn. p. d.: M. BYLINA 34.
estymacja: 17 000 - 22 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł