Nr katalogowy: 18

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 18

Napad wilków, 1925

olej, płótno; 88,5 x 146 cm;
sygn., dat. oraz dedykacja okolicznościowa p. d.: Panu Reibschydowi / Wojciech Kossak / 1925.
estymacja: 140 000 - 180 000 zł