Nr katalogowy: 1325

STANISŁAW KRZYSZTAŁOWSKI (1903-1990)

Nr katalogowy: 1325

Hiob - Jerzy Nowak w roli Hioba

olej, płótno; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Krzyształowski / 982;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł