Nr katalogowy: 1317

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 1317

Bez tytułu (50), 1977-2014

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz 14;
estymacja: 1 600 - 2 200 zł