Nr katalogowy: 1316

Józef HOŁARD (1957-2015)

Nr katalogowy: 1316

Kompozycja, 2003

akryl, płótno; 80,5 x 100 cm;
sygn. p. d.: J. Hołard 2003.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł