Nr katalogowy: 1314

H. WITOŃ, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 1314

Kompozycja, 2010

deska, metal, olej; 101 x 62 cm
sygn. i dat. na odwrocie l. d. odręcznie: Hwitoń / grudzień 2010 r.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł