Nr katalogowy: 340

Lucjan MIANOWSKI (1933-2009)

Nr katalogowy: 340

Akt na tle morza, 1974

litografia barwna, papier; 73 x 47 cm (wymiar odbitki), 93,2 x 62,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Lucjan Mianowski 74 (ołówkiem); tytuł pośrodku u dołu; "A
estymacja: 2 000 - 3 000 zł
Cena oferowana 1 800 zł