Nr katalogowy: 332

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 332

Kwiaty, 1995

olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. p. d.: Xancenbach;
estymacja: 12 000 - 16 000 zł