Nr katalogowy: 330

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 330

Madonna z dzieciątkiem, 2015

akryl, olej, płyta; 56 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: E Gerlach / 2015, na odwrocie opis autorski: AUTOR: EUGENIUSZ GERLACH / "MADONNA Z DZIECIĄTKIEM"-2015 / AKR
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 6 500 zł