Nr katalogowy: 327

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

Nr katalogowy: 327

Zwierz

tusz, akwarela, papier; 34 x 49 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Kantor (ołówkiem).
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 6 000 zł