Nr katalogowy: 326

Adam Aron MUSZKA (1914-2005)

Nr katalogowy: 326

Przed koncertem - Trio, przed 1964

olej, płyta; 84 x 66 cm;
sygn. p. d.: MUSZKA;
estymacja: 35 000 - 45 000 zł