Nr katalogowy: 320

Stanisław RODZIŃSKI (ur. 1940)

Nr katalogowy: 320

Czwarty pejzaż rosyjski, 1978/1979

olej, płótno; 50 x 59,5 cm;
na odwrocie opis autorski: ST. RODZIŃSKI / CZWARTY PEJZAŻ / ROSYJSKI / 1978/9 / 50 x 60
estymacja: 7 000 - 9 000 zł