Nr katalogowy: 317

Maria WIĘCKOWSKA (1926-2010)

Nr katalogowy: 317

Czarny talerz, 1989

olej, płótno; 61 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Maria Więckowska 1989;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł