Nr katalogowy: 315

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

Nr katalogowy: 315

Kompozycja, 1957

olej, płótno; 46 x 56 cm;
na odwrocie opis: ZIEMSKI / 57;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł