Nr katalogowy: 314

Tadeusz ŁAPIŃSKI (1928-2016)

Nr katalogowy: 314

Malarstwo materii, 1959

olej, płótno, 100,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI 59;
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł