Nr katalogowy: 312

Agnieszka NIZIURSKA (ur. 1955)

Nr katalogowy: 312

Drzewo małe /z cienia/, 1995

olej, ziemia, wikol, płótno; 180 x 136 cm ;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: 157 x 180 (sic!) / AGNIESZKA /
estymacja: 12 000 - 15 000 zł