Nr katalogowy: 705

Nr katalogowy: 705

Papierośnica męska z motywami góralskimi

srebro cechowane próby 3 częściowo złocone (punca KS pod koroną); złoto; waga 145 g.
Warszawa, lata 30. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł