Nr katalogowy: 401

KRZYSZTOF KAJDER (1952-2009)

Nr katalogowy: 401

Różowy akt, 1983

olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis ołówkiem: KRZYSZTOF / KAJDER / 1983
estymacja: 2 000 - 2 400 zł