Nr katalogowy: 204

Nr katalogowy: 204

Główka barokowego amorka

drewno polichromowane, złocone;
wys. 25 cm, szer. 28 cm
Polska, 2 poł. XVIII w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł