Nr katalogowy: 201

Nr katalogowy: 201

Główka aniołka - rzeźba barokowa

drewno polichromowane i złocone; wys. ok. 20 cm.
Polska, ok. poł. XVIII w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł