Nr katalogowy: 111

MALARZ NIEOKREŚLONY, POLSKI, XX W.

Nr katalogowy: 111

Muzykanci

olej, płótno; 66 x 51 cm;
na odwrocie kompozycja malarska przedstawiająca widok na Bielany w Krakowie.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł