Nr katalogowy: 105

ALEKSANDER LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 105

Na pustyni w okolicach Mann w Jordanii

olej, płótno naklejone na sklejkę; 70 x 50 cm;
sygn., opisany i dat. p. d.: A. Laszenko / Maan 36.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 1 700 zł