Nr katalogowy: 101

JÓZEF CHLEBUS (1893-1945)

Nr katalogowy: 101

„Ostatni dudziarz podhalański”

olej, płótno; 99 x 76 cm;
sygn. p. d.: Chlebus.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł