Nr katalogowy: 138

Niezidentyfikowany rytownik zachodnioeuropejski o inicjałach lg. lub rg, XVII w.

Nr katalogowy: 138

Wnętrza Watykańskie

miedzioryt, papier żeberkowy; 38 x 18 cm (przycięty do odcisku płyty);
sygn. na postumencie (w górnej części, pośrodku): lg [lub] rg.