Niezidentyfikowany rytownik angielski o inicjałach LC, koniec XVIII w.
Nr katalogowy: 137
Chwila Refleksji albo Opowieść o nadchodzących Czasach (The Moment of Reflection or a Tale for future Times), 1796
miedzioryt, akwarela; 28 x 36,5 cm;
sygn. pod płytą monogramem: LC';