Nr katalogowy: 137

Niezidentyfikowany rytownik angielski o inicjałach LC, koniec XVIII w.

Nr katalogowy: 137

Chwila Refleksji albo Opowieść o nadchodzących Czasach (The Moment of Reflection or a Tale for future Times), 1796

miedzioryt, akwarela; 28 x 36,5 cm;
sygn. pod płytą monogramem: LC';