Nr katalogowy: 136

E. CZETESOW

Nr katalogowy: 136

Graf Grigorij Grigoriewicz Orłow

wg Jeana Louisa de Veilly (poł. XVIII w.)
akwaforta, papier; 23,5 x 17 cm;