Nr katalogowy: 134

Max LIEBERMANN (1847-1935)

Nr katalogowy: 134

Nad księgami

akwaforta, papier; 22 x 27 cm na arkuszu 30 x 38 cm;
sygn. na płycie p. d.: Max Liebermann;