Nr katalogowy: 132

Tadeusz CIEŚLEWSKI, syn (1895-1944)

Nr katalogowy: 132

Stare miasto, 1935

akwaforta, papier; 18 x 24 cm;
sygn. i dat. ołówkiem pod płytą p. d.: T. Cieślewski;