Nr katalogowy: 129

Stanisław RACZYŃSKI (1903-1982)

Nr katalogowy: 129

Warszawa - Łazienki, lata 50. XX w.

drzeworyt, papier; 20 x 18 cm;
sygn. ołówkiem pod klockiem po lewej: StRaczyński;