Nr katalogowy: 127

Josef STEIB (1898-1957)

Nr katalogowy: 127

Fabryka, 1929

akwaforta, papier; 38 x 50 cm (w świetle passe-partout);;
sygn. l. d. na płycie: Jos. STEIB /Bochumer Verein;