Nr katalogowy: 727

Nr katalogowy: 727

Papierośnica giloszowana z monogramem AR

srebro pr. 925 (wewnątrz złocone); 1 x 14,5 x 8,9 cm, waga 202 g;
sygn. w środku: H. BROS oraz punce: kotwica, lew, litera datująca: U.