Nr katalogowy: 331

Marek AŁASZEWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 331

Pejzaż z laskiem

akwarela, papier; 30 x 44 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l. d.: Ałaszewski.