Nr katalogowy: 327

Tibor CZORBA (CSORBA) (1906 -1985)

Nr katalogowy: 327

Żywie, 1947

akwarela, karton; 23,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Csorba Tibor; po lewej tytuł i rok powstania, na odwrocie napisy autorskie ołówkiem.