Nr katalogowy: 169

Mieczysław LURCZYŃSKI (1907-1992)

Nr katalogowy: 169

W porcie, 1930

olej, płótno; 24 x 35 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Lurczyński 1930.