Nr katalogowy: 156

Mieczysław LURCZYŃSKI (1907-1992)

Nr katalogowy: 156

Wydmy nadmorskie, 1936

olej, płótno; 24 x 35 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Lurczyński 1936.