Nr katalogowy: 149

Jan Marcin SZANCER (1902-1973)

Nr katalogowy: 149

Mazur - projekt kostiumu

akwarela, tempera na podrysowaniu; ołówkiem, papier; 35 x 25,4 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: jms.