Nr katalogowy: 1847

Nr katalogowy: 1847

Para wilków do kominka, w manierze Ludwika XVI

brąz złocony, żelazo; wys. 41,5 cm. Szer. 35,2 cm;
Francja, 3 tercja XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł