Nr katalogowy: 1842

Nr katalogowy: 1842

Lampa gabinetowa, elektryczna, z figurką putta

brąz złocony, biały marmur; wys. 45 cm (z abażurem współczesnym 72 cm);
Europa Zachodnia, pocz. XX w.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł