Nr katalogowy: 1822

Nr katalogowy: 1822

Sygnet gen. Antoniego Szyllinga (1884-1971)

złoto, agat dwuwarstwowy; kamień 1,5 x 1 cm;
Polska, lata 20-30. XX w.
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł