Nr katalogowy: 1817

Nr katalogowy: 1817

Dwa tłoki pieczętne książąt Dołgorukich

1/ mosiądz złocony, kość; pole 2,5 x 3 cm;
2/ kryształ górski; pole 1,8 x 2,1 cm;
Rosja - 1/ 1 poł. XIX w.; 2/ XIX/XX w.
estymacja: 3 200 - 3 600 zł