Nr katalogowy: 1816

Nr katalogowy: 1816

Para pucharów - rytonów

szkło bezbarwne, przeźroczyste, fasetowane, brąz złocony, biały marmur;
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł