Nr katalogowy: 826

Nr katalogowy: 826

Szabla austriacka, paradna - wyższych urzędników państwowych

stal, brąz złocony, mosiądz, kość, drewno; dł. głowni 78 cm;
Austro-Węgry, Galicja, XIX/XX w.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł