Nr katalogowy: 813

Nr katalogowy: 813

Tłok pieczętny Edwarda hr. Raczyńskiego

srebro złocone, karneol, granaty, turkusy;
Polska lub Niemcy, XIX/XX w.
estymacja: 5 600 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł