Nr katalogowy: 1720

Claude Doutre Roussel (czynny 1895-1911?)

Nr katalogowy: 1720

Dzbanek do kawy z cukiernicą dwuuszną

srebro częściowo złocone cechowane;
waga 1202 g. Paryż, k. XIX w.
estymacja: 3 600 - 4 600 zł